E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Maqedoni

Etiketim: Maqedoni

Lajme te ndryshme nga Maqedonia

Aeroplan ushtarak fluturojnë mbi Shkup

Sot reth orës 12:00 nëpër hapësirat ajrore të kryeqytetit kanë fluturuar 5 aeroplan ushtarak duke i uruar Mirëseardhjen shtetit më të ri...

Takimi i liderëve: Nuk ka zgjedhje

Në takim marrin pjesë kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, kryetari...

Arrestohen në Kosovë dy persona të shumë kërkuar në vendin tonë

Nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Kosovës gjatë javës së kaluar janë arrestuar Besim Krasniqi dhe Fadil Toçi të...

Dibër, dy ditë pas asnjë të prekur nga coronavirusi.

Tre javë pas vendosjes në karantinë të Dibrës, do të fillojnë të shfaqen si problemet sociale ashtu dhe ato ekonomike për banorët...

Po bëhen vlerësime nëse edhe në Kumanovë është i nevojshëm karantinimi.

Zëvendësministri për Shëndetësi, Armend Arsllani në emisionin ‘Top tema’ tha se objekti i ri për kirurgji në Ohër do të funksinojë...

Mbledhje virtuale e NATO-s: Dimitrov do të diskutojë për luftimin e...

Maqedonia e Veriut do të jetë në ‘tryezën online’ të NATO-s ku do të bisedojë për gjendjen e coronavirusit.

Maqedoni, përgjysmohet numri i personave që nuk kanë respektuar orën policore.

Janë ngritur 47 kallëzime penale ndaj personave që në 24 orët e fundit nuk kanë respektuar masat e Qeverisë për parandalim të...

Shkup: Do të mbyllet Instituti për Rehabilitim në Kozle, tetë punonjës...

Instituti për Rehabilitim në Kozle të Shkupit do të mbyllet në periudhën që vjen, pasi me coronavirus janë diagnostikuar tetë punëtorë shëndetësorë...

Filipçe: Pranë nesh vjen një periudhë e vështirë.

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filiçe në konferencë për shtyp paralajmëroi se pranë nesh vjen një periudhë e vështirë në të cilën do...

Qytetarët që duan të bëjnë testin e koronavirusit të telefonojnë mjekun...

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipëçe, gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme foli mbi gjendjen aktuale me koronavirusin dhe u bëri apel...

MOST POPULAR

HOT NEWS