E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Roberti në lidhje treshe me Norën dhe Lauretën

- Advertisement -spot_img

Në rrjetet sociale figurat tona publike po janë shumë aktive.

Nora dhe Roberti me postimet nga i njëjti vend konfirmuan se së bashku po i kalojnë pushimet në një zonë turistike dimërore.

Por postimi i sotëm i Lauretës, la të kuptohet se edhe ajo është me ta në të njëjtin vend, shkruan “Kosovarja”.

A po e di dikush çfarë po ndodh me këtë treshe mjaftë të komentuar?!

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img