E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Barcelona

Etiketim: barcelona

Kështu mund të dukej formacioni i Barcelonës, nëse Xavi bëhet trajner...

Barcelona që nga viti 2015 nuk ka arritur të fitojë Ligën e Kampionëve, derisa në La Liga janë të pakokurrencë.

Xavi konfirmoi se e do rikthimin te Barcelona – madje ka...

Xavi Hernandez ka konfirmuar se a e mendon që në një të ardhme shumë të afërt të rikthehet te Barcelona, por tani...

Barcelona krijon kontaktet e para me yllin e Manchester Cityt

Presidenti i klubit të Barcelonës, Josep Bartomeu duket se e ka ndërmend të ia lë ekipin e gatshëm legjendës së Barcelonës, Xavi Hernandez. Ai pritet...

Neymar dhe Lautaro, dy objektivat e mëdha të Barcelonës – Katalunasit...

Barcelona do të tentojë të nënshkruajë në verë me dy sulmues të kalibrit të lartë, si Neymar dhe Lautaro Martinez.

Zyrtare: Federata Spanjolle merr një vendim të rëndësishëm për Lionel Messin.

Federata Spanjolle e Futbollit gjatë ditës së sotme ka pasur një mbledhje ku kanë marrë disa vendime. Njëri nga...

Setien do i jap edhe një shans Coutinhos – në verë...

Quique Setien duket se dëshiron të rikthejë në Camp Nou Philippe Coutinhon dhe ta ketë në dispozicion për sezonin e ri.

Barcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp...

Barcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp Nou. Edhe pse e shiti në vitin...

MOST POPULAR

HOT NEWS