E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Barcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp Nou

- Advertisement -spot_img

Barcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp Nou.

Edhe pse e shiti në vitin 2017 për shumën rekorde 222 milionë euro te skuadra franceze, Blaugranasit e duan rikthimin e brazilianit në Camp Nou

Kampioni i La Liga-s thuhet se ka bërë gati një plan për të rikthyer 28-vjeçarin në skuadër, por janë në dijeni se duhet të sakrifikojnë shumë

Sipas Mundo Deportivos, Barcelona do të ofrojë Ousmane Dembelen dhe një shuam të parave për të marrë sërish shërbimet e sulmuesit të rebeluar.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img