Zlatan Ibrahimovic ka dhuruar 100 mijë euro për

Zlatan Ibrahimovic ka dhuruar 100 mijë euro për spitalet e Lombardisë në Itali, si dhe ka hapur një fondacion për të mledhur fonde të mjaftueshme dhe për t’u dalur në ndihmë të gjithë atyre personave qe janë të prekur nga Coronavirusi.

Artikulli paraprakKurti: Kërkesa e Thaçit e palogjikshme
Artikulli tjetërBarcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp Nou