E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Zlatan Ibrahimovic ka dhuruar 100 mijë euro për

- Advertisement -spot_img

Zlatan Ibrahimovic ka dhuruar 100 mijë euro për spitalet e Lombardisë në Itali, si dhe ka hapur një fondacion për të mledhur fonde të mjaftueshme dhe për t’u dalur në ndihmë të gjithë atyre personave qe janë të prekur nga Coronavirusi.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img