E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Shkon në 64 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

- Advertisement -spot_img

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka përditësuar pak minuta më parë të dhënat për të prekurit me koronavirus në vendin tonë.

Në 24 orët e fundit ka pasur 5 të infektuar të rinj duke e çuar totalin në 64.

Tirana ka numrin më të madh të të prekurve.

9 prej të prekurve janë mjekë.

Deri tani koronavirusi ka marrë 2 jetë njerëzish në Shqipëri, një 73-vjeçare nga Durrësi dhe një 66-vjeçar nga Lushnja.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img