E shtunë, 13 Prill, 2024
spot_img

Tërmeti dridhi Shqipërinë

- Advertisement -spot_img

Para pak çastesh një tërmet me intensitet prej 3.3 sipas shkallës së Rihterit ka goditur Shqipërinë. Tërmeti është ndje edhe në Kosovë dhe Mal të zi. Nuk raportohet për dëme materiale e as viktima në njerëz.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,240AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,240AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img