Zbulohen foto nga hoteli të këngëtares Albulena Ukaj

Albulena Ukaj është njëra prej këngëtareve më me sharm, tërheqëse dhe provokative e estradës kosovare.

Përveç muzikës, një pasion tjetër i saj është edhe fotografia, andaj shpeshherë edhe realizon fotosesione profesionale mirëpo në shumicën e rasteve realizon edhe foto me celularin e saj.

Fotografia e fundit që e ka shkrepur nga parkingu i Hotel Diamond në Prishtinë shumicën e meshkujve e ka vë në dyshim edhe fotoja por edhe mbishkrimi “Allahile çkemi” që ka lënë fotos pasi që e ka publikuar në profilin e saj në facebook.

Këngëtarja akoma nuk është deklaruar publikisht nëse ka ndonjë të dashur me të cilin e ndan jetën private mirëpo as nuk e ka mohuar këtë gjë, andaj beqar shfrytëzoni kohën përderisa akoma nuk e ka ndërruar statusin në facebook. /Gurra.mk

Artikulli paraprakDigjet vetura e KSHZ-së që vinte nga Gostivari
Artikulli tjetërFokus: Ahmeti koketon me Mickoskin, por mendon për Zaevin