E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Fokus: Ahmeti koketon me Mickoskin, por mendon për Zaevin

- Advertisement -spot_img

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev pas një jave do të përfundoj pushimet verore dhe pastaj e pret një detyrë e komplikuar për ta formuar qeverinë e re. Bisedimet do të jetë të vështira pasi partia e tij gjatë fushatës ashpërsoi fjalorin kundër Bashkimit Demokratik për Integrim.

Revista “Fokus” shkruan se partia e Ahmetit në mënyrë arrogante ka dhënë mesazhin se shumica për qeverinë e re mund të arrihet në Recicë të Vogël.

Kjo revistë shkruan se Ahmeti është duke koketuar me liderin e VMRO-së, Mickoskin, por se është i vetëdijshëm se edhe përskaj fjalëve të rënda, ka më shumë dobi ta vazhdoj partneritetin e mëparshëm me Zoran Zaevin.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img