E diel, 23 Qershor, 2024
spot_img

Shqipe Krivanjeva i këndon Gurbetit

- Advertisement -spot_img

Shqipe Krivenjeva listohet në mesin e emrave që gjithmonë është pëlqyer nga audienca shqiptare duke arritur rekorde të klikimeve.

Përveç kësaj këngëtarja e njohur arrin që në secilin projekt të prek tematika të ndryshme që janë aktuale në shoqërinë shqiptare.

Së fundmi këngëtarja e suksesshme Shqipe Krivenjeva ka publikuar një projekt muzikor me titull “Nana jem mirupafshim në tjetrën verë” dhe ka arritur mijëra klikime duke u listuar kështu në mesin e këngëve hit.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img