Shqipe Krivanjeva i këndon Gurbetit

Shqipe Krivenjeva listohet në mesin e emrave që gjithmonë është pëlqyer nga audienca shqiptare duke arritur rekorde të klikimeve.

Përveç kësaj këngëtarja e njohur arrin që në secilin projekt të prek tematika të ndryshme që janë aktuale në shoqërinë shqiptare.

Së fundmi këngëtarja e suksesshme Shqipe Krivenjeva ka publikuar një projekt muzikor me titull “Nana jem mirupafshim në tjetrën verë” dhe ka arritur mijëra klikime duke u listuar kështu në mesin e këngëve hit.

Artikulli paraprakGili sjell projektin e radhës
Artikulli tjetërAstrit Mulaj hup kontrollën