E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Gili sjell projektin e radhës

- Advertisement -spot_img

Gili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare që arrin gjithmonë të sjell projekte që prekin majat e suksesit.

Këngëtarja e njohur ka vendosur që dje të sjell një projekt muzikor të veçantë që na besoni do listohet në mesin e këngëve hit.

Kënga titullohet “Beso” me tekst dhe muzik të bashkshortit të saj Ilir Berani.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img