Gili sjell projektin e radhës

Gili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare që arrin gjithmonë të sjell projekte që prekin majat e suksesit.

Këngëtarja e njohur ka vendosur që dje të sjell një projekt muzikor të veçantë që na besoni do listohet në mesin e këngëve hit.

Kënga titullohet “Beso” me tekst dhe muzik të bashkshortit të saj Ilir Berani.

Artikulli paraprakBesnik Rameti, doktoroi në shkencat e historisë
Artikulli tjetërShqipe Krivanjeva i këndon Gurbetit