E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Astrit Mulaj hup kontrollën

- Advertisement -spot_img

Sa po është publikuar kënga më e re nga këngëtari shumë i dashur për publikun “Hupi Kontrolla” nga Astrit Mulaj.

Kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pritur shumë mirë nga publiku, shkruan OnAir.

Ashtu siç jemi mësuar që këngët e Astrit Mulaj të jenë të veçanta, edhe kënga “Hupi Kontrolla” është një e tillë.

Bashkëpunëtorët e këngës janë: Muzika & teksti ILIR BERANI Orkestrimi MITI GECI, XIXA MUSIC.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img