Astrit Mulaj hup kontrollën

Sa po është publikuar kënga më e re nga këngëtari shumë i dashur për publikun “Hupi Kontrolla” nga Astrit Mulaj.

Kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pritur shumë mirë nga publiku, shkruan OnAir.

Ashtu siç jemi mësuar që këngët e Astrit Mulaj të jenë të veçanta, edhe kënga “Hupi Kontrolla” është një e tillë.

Bashkëpunëtorët e këngës janë: Muzika & teksti ILIR BERANI Orkestrimi MITI GECI, XIXA MUSIC.

Artikulli paraprakShqipe Krivanjeva i këndon Gurbetit
Artikulli tjetër7 ditët e Bleronës