E martë, 16 Prill, 2024
spot_img

7 ditët e Bleronës

- Advertisement -spot_img

Blerona Bytyqi konsiderohet si një emër i dashur i skenës muzikore shqiptare që po arrin që të sjell projekte muzikore, covera që menjëherë po rikthehen në hite të padiskutueshme. Suksesi i Bleronës vjen nga interpretimi i saj i ëmbël ku me zërin e saj melankolik arin ti jap shpirt dhe stil të veçant këngës që ajo këndon.

Coveri i radhës është kënga “7 ditë ” nga këngëtari Ermal Fejzullahu që gjithmonë është konsideruar si një ndër projektet më të veçanta të diskografisë shqiptare.

E pikërisht këtë këngë ka vendosur që ta sjell në versionin e saj këngëtarja e njohur Blerona Bytyqi e cila e ka publikuar këtë cover në kanalin e saj zyrtar në YouTube.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,250AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,250AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img