E mërkurë, 24 Prill, 2024
spot_img

Shërohen edhe 2 infermierë të prekur nga COVID-19 në Shqipëri.

- Advertisement -spot_img

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 2 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues.

Në total deri tani janë shëruar 15 personel shëndetësor.

Postimi i Ministres Manastirliu:

Edhe 2 infermierë janë shëruar pas testit konfirmues nga laboratori i virologjisë në #IShP
Shkon në 15 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga #COVID19
#FORCA.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img