Nesa hap zemrën për Bajram

Këngëtarja ekstravagante Nesa Omaj që solli hitin më të fundit kokaina është shumë aktive në rrjetet sociale njofton portali informativ Gurra.mk

Në festën e Fitër Bajramit ajo publikoi në instagramin e saj një foto përvëluese që shfaq linjat trupore dhe formën e saj sexy.