E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Nesa hap zemrën për Bajram

- Advertisement -spot_img

Këngëtarja ekstravagante Nesa Omaj që solli hitin më të fundit kokaina është shumë aktive në rrjetet sociale njofton portali informativ Gurra.mk

Në festën e Fitër Bajramit ajo publikoi në instagramin e saj një foto përvëluese që shfaq linjat trupore dhe formën e saj sexy.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img