Mjellmat e zeza të Elsa Sokolit

Këngëtarja simpatike Elsa Sokoli javën që lam pas festoi 25 vjetorin në një ambient të bukur të Marina Bay Luxory Resort & Spa në qytetin e Vlorës shkruan Portali Informativ Gurra.mk

Shija speciale e këngëtares në këtë mbrëmje dhe kodi i veshjes së mysafirëve ishte ngjyra e zezë ku të pranishëm ishin vetëm shoqet e ngushta të këngëtares.

Këngëtarja e ka ndarë këtë ngjarje në rrjetet sociale me mbishkrimin Mjellmat e Zeza.

Artikulli paraprakEzo Meniç sjell një këngë turke live nga Stambolli
Artikulli tjetërEnver Idrizi prezanton dhuratën më të çmuar