E mërkurë, 24 Prill, 2024
spot_img

Mjellmat e zeza të Elsa Sokolit

- Advertisement -spot_img

Këngëtarja simpatike Elsa Sokoli javën që lam pas festoi 25 vjetorin në një ambient të bukur të Marina Bay Luxory Resort & Spa në qytetin e Vlorës shkruan Portali Informativ Gurra.mk

Shija speciale e këngëtares në këtë mbrëmje dhe kodi i veshjes së mysafirëve ishte ngjyra e zezë ku të pranishëm ishin vetëm shoqet e ngushta të këngëtares.

Këngëtarja e ka ndarë këtë ngjarje në rrjetet sociale me mbishkrimin Mjellmat e Zeza.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img