E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Ezo Meniç sjell një këngë turke live nga Stambolli

- Advertisement -spot_img

Egzona Meniçi apo siç njihet me emrin e saj artistik Ezo është njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të showbizit shqiptar. Ezo Meniç dallohet me zërin e saj të ëmbël dhe interpretimet e përkryera live, andaj mund të themi se është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të ahengjeheve të ndryshme familjare gjat sezonit veror.

Ezo Meniç këtë javë ndodhet në Turqi dhe nga qendra e Stambollit ajo na sjell live këngën e legjendës Turke Ibrahim Tatlises – Haydi Söyle.

Interpretimin e kësaj kënge Ezo Meniç e ka inçizuar në mënyrë amatore me telefon celular dhe e ka shpërndarë në facebook

Më poshtë ju sjellim këngën Haydi Söyle live nga Ezo Meniç

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img