E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Çilafi me një supergol ndaj Dritës (VIDEO)

- Advertisement -spot_img

Skuadra e Teteksit fal paraqitjes fenomenale të ekipit në fjalë veçanarisht Iljas Çilafit i cili nga nje goditje diku reth 26 metra arriti të tund rrjetën e portierit mysafir duke zhbllokuar rezultatin 1-0.

Ky gol i cili rrallë herë mund të shihet në terenet futbollistike ishte motiv dhe vetbesim për skuadren e Teteksit që këtë stinor Teteksi te realizoj planin qe ka hartuar para nisjes së kampionatit.

Në xhiron e ardhshme Teteksi do te takohet me liderin e tabeles, Skopjen.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img