Çilafi me një supergol ndaj Dritës (VIDEO)

Skuadra e Teteksit fal paraqitjes fenomenale të ekipit në fjalë veçanarisht Iljas Çilafit i cili nga nje goditje diku reth 26 metra arriti të tund rrjetën e portierit mysafir duke zhbllokuar rezultatin 1-0.

Ky gol i cili rrallë herë mund të shihet në terenet futbollistike ishte motiv dhe vetbesim për skuadren e Teteksit që këtë stinor Teteksi te realizoj planin qe ka hartuar para nisjes së kampionatit.

Në xhiron e ardhshme Teteksi do te takohet me liderin e tabeles, Skopjen.

Artikulli paraprakDeputetët e Lëvizjes BESA në kuvend si të pavarur
Artikulli tjetërEzo Meniç sjell një këngë turke live nga Stambolli