E mërkurë, 24 Prill, 2024
spot_img

Kush ishte “Një Natë” në Hotel Germany me sexbombën Alida Duka

- Advertisement -spot_img

Është kapur nga kamerat pak para hyrjes së Hotel Germany në Durrës këngëtarja sexy Alida Duka. Si duket këngëtaren dikush e ka pritur brenda hotelit mbase i kemi siguruar gjirimet edhe duke hyrë në dhomën e hotelit mirëpo ato do ti publikojmë ditët në vazhdim.

Sipas informacioneve që kemi këngëtarja ka tentuar fshehurazi të kaloj një natë në Hotel Germany dhe për tu fshehur nga kamerat e sigurisë së hotelit ajo vendon kapelën e xhaketës që mos ta identifikojnë, mirëpo si duket ajo ka harruar që kamerat e produksionit StineRecords janë prapa saj dhe xhirojnë çdo lëvizje të saj.

Është kënga që titullohet “Një Natë” nën produksionin e vëllaut të saj Stine Record që këto ditë i kanë përfunduar xhirimet në Hotel Germany në Durrës.

Trilerin e videoklipit këngëtarja e ka paralajmëruar në profilin e saj në facebook./Gurra.mk

https://www.facebook.com/Alida.Duka

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img