Kush ishte “Një Natë” në Hotel Germany me sexbombën Alida Duka

Është kapur nga kamerat pak para hyrjes së Hotel Germany në Durrës këngëtarja sexy Alida Duka. Si duket këngëtaren dikush e ka pritur brenda hotelit mbase i kemi siguruar gjirimet edhe duke hyrë në dhomën e hotelit mirëpo ato do ti publikojmë ditët në vazhdim.

Sipas informacioneve që kemi këngëtarja ka tentuar fshehurazi të kaloj një natë në Hotel Germany dhe për tu fshehur nga kamerat e sigurisë së hotelit ajo vendon kapelën e xhaketës që mos ta identifikojnë, mirëpo si duket ajo ka harruar që kamerat e produksionit StineRecords janë prapa saj dhe xhirojnë çdo lëvizje të saj.

Është kënga që titullohet “Një Natë” nën produksionin e vëllaut të saj Stine Record që këto ditë i kanë përfunduar xhirimet në Hotel Germany në Durrës.

Trilerin e videoklipit këngëtarja e ka paralajmëruar në profilin e saj në facebook./Gurra.mk

https://www.facebook.com/Alida.Duka

BurimiGurra.mk
Artikulli paraprakNjë rapsod si Milaim Mezini
Artikulli tjetërLDSHM: Nuk vijmë në atdhe vetëm të votojmë, vijmë sepse e duam atdheun!