E enjte, 18 Korrik, 2024
spot_img

Gostivar kërcënim të mjetit të mprehtë

- Advertisement -spot_img

Mbrëmjen e djeshme (23-shkurt) në orën 22.00,
B.J. (20) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, në SPB
Tetovë ka raportuar se rreth orës 21:00 në rrugën
“Zhivko Brajkovski” në Gostivar, me mjet të
mprehtë e ka kërcënuar 19-vjeçari J.M. nga
Gostivari.
Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e e
çështjes.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img