Gostivar kërcënim të mjetit të mprehtë

Mbrëmjen e djeshme (23-shkurt) në orën 22.00,
B.J. (20) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, në SPB
Tetovë ka raportuar se rreth orës 21:00 në rrugën
“Zhivko Brajkovski” në Gostivar, me mjet të
mprehtë e ka kërcënuar 19-vjeçari J.M. nga
Gostivari.
Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e e
çështjes.

Artikulli paraprakTetovë veturat e parkuara në vende joadekuate, po merren me merimangë
Artikulli tjetërLumenjtë në vend mbi mesataren për muajin shkurt