Familja Çoçaj fton familjarët e shoferit në vorrim

ANA HUMANE MES FAMILJEVE NGA PEJA DHE GJILANI

Pas shprehjes se keqardhjes dhe solidarizimit te Sokol Avdiajt nga Peja, babait te ngasesit te kamionit, i cili shkaktoi aksidentin tragjik ne pasditen e se enjtes ne Gjilan, ka reaguar Leotrim Çoçaj, djali i te ndjerit qe humbi jeten ne kete aksident.

Çoçaj, ne nje koment te artikullit ne portalin “Telegrafi” duke shfaqur anen e tij humane, ka ftuar familjen e Sokolit ne bashkendarjen e dhimbjes.

/Gurra.mk/

Artikulli paraprakEdhe një kandidat i pavarur për President të RMV-së
Artikulli tjetërAksidentohen dy këmbësor në Saraj