Aksidentohen dy këmbësor në Saraj

Një veturë e llojit Golf ka përplasur sot pasdite dy vajza në fshatin Saraj.

Dëshmitarët okularë thonë se aksidenti ka ndodhur para orës 16.

Vajzat e aksidentuara kanë qenë të moshës afër 17 vjeçare dhe fatmirësisht kanë marrë vetëm lëndime të lehta.

Ato janë dërguar në spitalin “8 Shtatori”. /Gurra.mk/

Artikulli paraprakFamilja Çoçaj fton familjarët e shoferit në vorrim
Artikulli tjetërLartmadhëria e saj FJALA