Enjela e zjarrtë

Enjela Qema tashmë emër i njohur i Showbizit Shqiptar muajin që lam pas solli një bashkëpunim me këngëtarin B2N.

Është kënga me titull Moj e Mira që për 1 muaj arriti më shumë se 1 milion shikime në YouTube shkruan Portali Gurra.mk

Enjela Qema edhe pse jeton në Tiranë, viteve të fundit është e pranishme edhe nëpër mbrëmje të ndryshme në Diasporë si në Zvicër, Gjermani dhe Belgjikë.

Këngëtarja simpatike pothuajse çdo ditë është aktive në rrjetet sociale andaj ditët e fundit të shtatorit të freskët ajo na është shfaqur më e zjarrtë se kurrë me fotografitë që i ka publikuar në rrjetet sociale të cilat janë pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

Më poshtë ju sjellim fotografitë që do ju lënë gojë hapur e sidomos juve beqarëve

Artikulli paraprakE PAZAKONTË: Vajza kërcen striptiz mbi arkivol
Artikulli tjetërDada e solli kokainën për her të parë në Shqipëri