Dada e solli kokainën për her të parë në Shqipëri

Dada është mbiemri i këngëtares së mirënjohur nga Burreli i Shqipërisë, Majlindës. Është njëra ndër këngëtaret që dallohet me zërin e saj unik në interpretimin live të këngëve popullore e sidomos të baladave shkruan Portali Gurra.mk

Majlinda Dada jeton në Angli kryesisht në qytetin e Londrës ku edhe është prezente në çdo eveniment dhe mbrëmje të organizuar nga shqiptarët që jetojnë atje.

Këngëtarja Majlinda Dada në bashkëpunim me reperin nga Prishtina Ghulo arijnë të sjellin kokainën nga Kolumbia për në Shqipëri duke ju shmangur edhe policisë.

Bëhet fjalë për tekstin e këngës që kanë lansuar para dy viteve këngëtarja nga Shqipëria Majlinda Dada në bashkëpunim me këngëtarin nga Kosova Ghulo, e cila këngë edhe sot e kësaj dite dëgjohet nëpër klube të ndryshme si në vend por edhe në diasporë.

Më poshtë ju sjellim videoklipin

Artikulli paraprakEnjela e zjarrtë
Artikulli tjetërDoruntina Haziri vajza tërheqëse që synon shumë