E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Doruntina Haziri vajza tërheqëse që synon shumë

- Advertisement -spot_img

Vajza nga Podujeva Doruntina Haziri e cila jeton dhe vepron në Gjermani kohëve të fundit është shum aktive në rrjetet sociale duke shpërndarë fotografi dhe momente të ndryshme të jetës së saj e cila përveç bukurisë tërheqëse dhe sensualitetit ajo shfaq edhe linjat trupore sexy që të lënë gojë hapur.

Doruntina pas përfundimit të fakultetit ekonomik Banka dhe Finansa është punësuar në Bankë e cila ju është përkushtuar punës me plot pozitivitet dhe energji.

Mirëpo përveç punës dhe jetës profesionale Dori apo Tina siç është emëruar në rrjetet sociale ajo nuk e ka lënë anash pasionin e saj që ka për muzikën, vallëzimin, modelizmin dhe artin skenik në përgjithësi.

Tashmë 5 vite Doruntina Haziri realizon fotosesione dhe reklama të ndryshme për brende të njohura në Gjermani. Ajo ka realizuar edhe fotosesione private nëpër qytete të ndryshme të Kosovës.

Gjatë bisedës me redaksinë e Portalit informativ Gurra.mk Doruntina Haziri ka pranuar që së shpejti do ti ngjitet skenës muzikore si artiste profesionale me një projekt grandioz që nuk na dha detaje të hollësishme, andaj na mbetet te presim deri në finalizimin e projektit.

Për jetën private Doruntina nuk deshi të flas shumë por të vetmen gjë që na zbuloi Ajo është akoma single, andaj më poshtë jua sjellim profilin e saj zyrtarë në facebook ku do të keni mundësi ta ndiqni pse jo edhe ju beqarë të mos provoni të ja vjedhni zemrën.

https://www.facebook.com/dorentina.haziri.3

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img