E PAZAKONTË: Vajza kërcen striptiz mbi arkivol

Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë përdorues, videoja gjithashtu kënaqi disa.
Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një qytet në Meksikë, dhe ka marrur mbi 10 milionë shikime në Twitter.
Videoja tregon një lamtumirë të pazakontë nga të afërmit për të dashurin e tyre, dhe megjithëse me lot në sy, pjesëmarrësit ngrenë duart dhe këndojnë.
Sidoqoftë, ajo që solli atmosferën në nxehtësi është vajza që vallëzon mbi arkivol.

Artikulli paraprakSfida historike e Zijadin Selës
Artikulli tjetërEnjela e zjarrtë