E martë, 16 Prill, 2024
spot_img

E PAZAKONTË: Vajza kërcen striptiz mbi arkivol

- Advertisement -spot_img

Një video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë një formë tjetër të “sjelljes” në funerale. Megjithëse kjo prirje apo zakon i befasoi shumë përdorues, videoja gjithashtu kënaqi disa.
Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një qytet në Meksikë, dhe ka marrur mbi 10 milionë shikime në Twitter.
Videoja tregon një lamtumirë të pazakontë nga të afërmit për të dashurin e tyre, dhe megjithëse me lot në sy, pjesëmarrësit ngrenë duart dhe këndojnë.
Sidoqoftë, ajo që solli atmosferën në nxehtësi është vajza që vallëzon mbi arkivol.

- Advertisement -spot_img
Artikulli paraprak
Artikulli tjetër

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,250AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,250AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img