Barbana Dini më e fuqishme se kurrë!

Këngëtarja atraktive nga Shkodra Barbana Dini këto ditë ka udhëtuar për në New York.

Siç mund ta vërejmë nga fotot e publikuara në profilin e saj në facebook këngëtarja ndjehet shum e fuqishme edhe pse ndoshta nuk është perfekte.

I am not perfect, but i am strong! ka shkruan këngëtarja në profilin e saj.

Nuk dihet qëllimo i këtij udhëtimi mirëpo shpresojmë që të presim ndonjë risi nga Barbana./Gurra.mk

Artikulli paraprakArsimtarët jetojnë në mjerim social, luftojmë për të siguruar bukën e gojës
Artikulli tjetërNuk egzistojnë shqiptarët për Mickovskin dhe VMRO-DPMNE-në