E diel, 23 Qershor, 2024
spot_img

Aksidentohet prokurorja Fatime Fetai, dërgohet në spital

- Advertisement -spot_img

Para pak çastesh në Fushë Topanë të Shkupit është aksidentuar ish prokurorja speciale, Fatime Fetai, shkruan in7. Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit për në rrugën Xhon Kenedi mes një veture të tipit Polo dhe një Seat Ibiza.

Sipas burimeve nga terreni aksidenti nuk ka qënë i rëndë, ka pasur dëme materiale dhe lëndime të lehta tek vozitësit. Siç mëson in7, Prokurorja Fetai është dërguar për kontroll në spital me një veturë private, ndërsa gjendja e saj nuk duket të jetë serioze.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img