E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Aksidenti tragjik me katër të vdekur, dalin emrat e viktimave

- Advertisement -spot_img

Një aksident tragjik u shënua mbrëmjen e kësaj të mërkure në zonën e Fushë Krujës.

Rreth orës 20:30 të mbrëmjes së djeshme, në autostradën Fushë Krujë-Laç, një mjet tip “Audi”, i ka rënë nga mbrapa një kamioni me targa të Kosovës.

Për pasojë gjetën vdekjen tre personat që udhëtonin në mjetin ‘Audi’ dhe një tjetër i cili u dërgua në gjendje kritike, gjeti vdekjen në spital.

Mëngjesin e sotëm janë zbuluar edhe emrat e katër viktimave.

Bëhet fjalë për 33-vjeçarin Fatlum Xhikoli, 36-vjeçarin Arben Kani, 36-vjeçarin, Nazim Rrahmani, dhe 45-vjeçarin Luljan Mahilaj.

Lidhur me rrethanat e ngjarjes hetimet janë në vijim.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img