Ziadin Sela: Ti respektojmë viktimat me heshtje

Ziadin Sela sot në mesditë në selinë qëndrore të Aleancës për Shqiptarët mblodhi kryesinë, sektorin e shëndetësisë dhe deputetët për të shqyrtuar rastin e mbrëmshëm.

Pas takimit disa orësh Sela doli në press konference ku ndër tjerash u shprehu ngushëllime familjarëve të viktimave dhe të gjithë Tetovarëve në përgjithësi.

Ne shum pyetje të gazetarëve Ziadin Sela nuk deshi të shprehet aq lirshëm duke dhënë mesazhin që ti respektojmë viktimat dhe të presim nga organet kompetente të zbulojnë fajtorin e kësaj tragjedie. /Gurra.mk

Artikulli paraprakA do të jep dorëheqje zv.Ministri i Shëndetësisë Ilir Hasani
Artikulli tjetërJep dorëheqje zv.Ministri i shëndetësisë