E martë, 16 Prill, 2024
spot_img

Ziadin Sela: Ti respektojmë viktimat me heshtje

- Advertisement -spot_img

Ziadin Sela sot në mesditë në selinë qëndrore të Aleancës për Shqiptarët mblodhi kryesinë, sektorin e shëndetësisë dhe deputetët për të shqyrtuar rastin e mbrëmshëm.

Pas takimit disa orësh Sela doli në press konference ku ndër tjerash u shprehu ngushëllime familjarëve të viktimave dhe të gjithë Tetovarëve në përgjithësi.

Ne shum pyetje të gazetarëve Ziadin Sela nuk deshi të shprehet aq lirshëm duke dhënë mesazhin që ti respektojmë viktimat dhe të presim nga organet kompetente të zbulojnë fajtorin e kësaj tragjedie. /Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,250AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,250AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img