E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Zëdhënësi i Presidencës së Turqisë, Kalın rezulton pozitiv me Covid-19

- Advertisement -spot_img

Zëdhënësi i Presidencës së Turqisë, Ibrahim Kalın, u diagnostikua me koronavirusin e ri (COVID-19) dhe arriti në fazën përfundimtare të trajtimit.

Kalın tha se kishte simptoma të lehta të virusit dhe se ishte mirë, ndërsa falënderoi të gjithë për mbështetjen e dhënë.

Më herët gjatë ditës, ministri i Brendshëm i Turqisë, Süleyman Soylu dhe familja e tij u dërguan në spital për trajtim pasi rezultuan pozitiv për COVID-19.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img