E shtunë, 13 Prill, 2024
spot_img

Ylli i NBA, Kevin Durant i prekur nga coronavirus

- Advertisement -spot_img

Ylli i NBA, Kevin Durant është njëri prej katër lojtarëve të Brooklyn Nets të infektuar me coronavirus.

Brooklyn Nets njoftoj më herët të martën se katër basketbollistë të këtij klubi kanë dalë pozitiv në testet e coronavirusit, pa dhënë emrat e tyre.

Vet superylli i NBA, ka thënë për “The Altetic” që ai është njëri prej të prekurve por është është mirë.

“Të gjithë duhet të jeni të kujdesshëm. Kujdesuni për veten dhe izolohuni. Duhet të kalojmë këtë”, ka thënë Durant.

“Të gjithë duhet të jeni të kujdesshëm. Kujdesuni për veten dhe izolohuni. Duhet të kalojmë këtë”, ka thënë Durant.

31-vjeçari nuk ka luajtur këtë edicion për shkak të një lëndimi dhe nuk pritet të kthehet në parket së shpejti.

Deri tani shtatë lojtarë të NBA-së janë testuar pozitivisht për coronavirus. 

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,240AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,240AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img