E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

TUNA me pamje mahnitëse

- Advertisement -spot_img

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna Sejdi, është personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja, e cila numëron mbi 500 mijë ndjekës në Instgram, shpesh ndan me fansat imazhe dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë, ajo ka ndarë disa fotografi atraktive në të cilat ka vënë në pah linjat atraktive.

Përveç pamjes së veçantë e që njihet për eksperimentet me flokët, Tuna ka marrë vëmendje edhe me ndryshimet e bëra në fytyrë.

Megjithatë, krijuesja e shumë hiteve vazhdon të jetë e pëlqyer në skenë përkundër viteve që numëron.

Nëna e një djali në njërën prej imazheve ka treguar më shumë nga fiziku i saj në këmishën e bardhë me blu.

Tuna ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor për fansat, e ai i fundit mbetet “Amoni” i lansuar në tetor të vitit 2019.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img