E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Një i vrarë dhe disa të plagosur në Batincë të Shkupit.

- Advertisement -spot_img

Në oborrin e një lokali në fshatin Batincë mbrëmë ka ardhur deri tek përleshja verbal e cila më pas ka eskaluar në përleshje fizike, me çrrastë të involvuarit kanë përdorur armë zjarri dhe thika. Gjatë përleshjes një person ka mbetur I vdekur dhe tre të tjerë të plagosur. Sipas raportit të MPB-së, vrasësi është dhënë në arrati.

Në SPB Shkup mbrëmë rreth orës 21:45 minuta, siç është theksuar në buletinin e MPB-së, është denoncuar se në Spitalin e Qytetit është sjell i plagosur SH.P. 29 vjeç nga fshati Batincë, me plagë nga thika, i cili pas një kohe të shkurtër ka ndërruar jetë.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img