E diel, 23 Qershor, 2024
spot_img

Tërmet prej 6.9 shkallë në Greqi, dridhjet ndihen edhe në Maqedoni

- Advertisement -spot_img

Para pak çastesh ka ndodhur një termet i fortë në Greqi, tërmeti ka qenë 6.9 shkallë sipas Rihterit. Epiqendra është identifikuar në afërsi të Larisës.  Tani për tani nuk ka informata për viktima apo dëme materiale. Dridhjet ndihen edhe në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipëri.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img