E enjte, 18 Korrik, 2024
spot_img

Tërmet i shkallës 5.5 dridhi Maqedoninë e Veriut

- Advertisement -spot_img

Sot në ora 4:55 të mëngjesit është ndjerë një lëkundje e madhe e tokës në të gjithë Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe Shqipëri.

Bëhet fjalë për një termet me shkallë 5.5 epiqendra e të cilit ishte në Leunovo të Gostivarit.

Deri më tani nuk janë raportuar dëme.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,340AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img