E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Shtetasi i Serbisë arrestohet në vendkalimin kufitar në Bllacë

- Advertisement -spot_img

Në vendkalimin kufitar “Bllacë”, dje pasdite policia ka arrestuar një 25 vjeçar, shtetas i Serbisë, i njëjti ka pasur ndalesë për hyrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

“Në ora 17:43 policia ka privuar nga liria S.A. (25) nga R. Serbisë, sepse pas kontrolleve dhe evidencës është konstatuar se personi ka “Ndalesë për hyrje në RMV”, njoftojnë nga MPB.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img