Shkurta gati për surprizën e radhës

Këngëtarja Ferizajase Shkurta Selimi e cila jeton në Gjermani pothuajse çdo vit na sjell projekte të reja shkruan Portali Informativ Gurra.mk

Projekti i fundit që ka sjell këngëtarja për publikun është kënga Fajtor e publikuar para 6 muajve me tekst Ghulo, muzika 2Ton ndërsa videoklipin e realizoi produksioni BUG Entertainment.

Shkurta Selimi në rrjetet sociale ka paralajmruar surprizën e radhës me një postim në gjuhën angleze “I have a surprise for you”

Parashtrohet pyetja për cilin është duke pregaditur surprizën e radhës Shkurta!? – Na mbetet të presim edhe pak ditë që ta zbulojmë./Gurra.mk

Artikulli paraprakEnver Idrizi prezanton dhuratën më të çmuar
Artikulli tjetërPolicia gjobit kryeministrin Zoran Zaev dhe dy ministrat e tij