E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Sfida “TrashTag” – Një tendencë e mrekullueshme virale që i ka shtyrë njerëzit të i mbledhin mbeturinat kudo

- Advertisement -spot_img

Javën e fundit, në rrjetet sociale qarkulloi sfida e ashtuquajtur “TrashTag”, e cila sfidë kërkon që të mbledhen mbeturinat kudo që të jenë, dhe të shfaqet përmes fotografive dallimi “para” dhe “pas” kryerjes së sfidës.

Kjo sfidë, ndryshe nga të tjerat është më se e dobishme për njerëzit që marrin një iniciativë të tillë, e që e tilla sjellë mjaftueshëm benifite.

/Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img