E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Rritet numri i të infektuarve në Maqedoni, 66 raste të reja.

- Advertisement -spot_img

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 66 raste të reja me Covid-19.

Rastet e reja janë 10 në Shkup, 27 në Kumanovë, 3 në Shtip, Prilep 4, Tetovë 5, Strugë 4, Veles 2, Ohër 5, Gostivar 1, Koçan 1 dhe Negotinë 2.

Tashmë 974 persona janë infektuar me coronavirus ndërsa vetëm dje janë kryer 500 testime./Telegrafi/

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img