Rikthehet ora policore

Komisioni për sëmundje infektive në mbledhjen e sotme ka sjellur vendim për aplikimin e orës policore në prag të fundjavës.Propozimi i komisionit deri tek qeveria, do të jetë që orë policore të ketë në gjithë Shkupin, Shtipin, Kumanovën dhe Tetovën dhe atë duke filluar nga dita e nesërme në orën 21 deri ditën e hënë në mëngjes.

Në qytetet tjera ora policore të zgjatë prej orës 16 deri në 05 të mengjesit, çdo ditë.

Artikulli paraprakGruaja pranon të divorcohet me 1 kusht të çuditshëm!
Artikulli tjetërShkupi, Tetova dhe Kumanova në karantinë