E diel, 14 Korrik, 2024
spot_img

Rikthehet ora policore

- Advertisement -spot_img

Komisioni për sëmundje infektive në mbledhjen e sotme ka sjellur vendim për aplikimin e orës policore në prag të fundjavës.Propozimi i komisionit deri tek qeveria, do të jetë që orë policore të ketë në gjithë Shkupin, Shtipin, Kumanovën dhe Tetovën dhe atë duke filluar nga dita e nesërme në orën 21 deri ditën e hënë në mëngjes.

Në qytetet tjera ora policore të zgjatë prej orës 16 deri në 05 të mengjesit, çdo ditë.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,330AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img