E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Policia pa maska dhe doreza arestojnë të miturin

- Advertisement -spot_img

Forca të shumta policore intervenuan në arrestimin e një të mituri në lagjen Kisella Vodë të Shkupit i cili kishte dalë të shëtis qenin e tij 20 minuta para terminit zyrtarë të përcaktuar nga qeveria.

Nga video incizimi që u paraqit në rrjetet sociale vërehet se bëhet fjalë për arrestimin e një të mituri.Po ashtu në video incizim vërehet se policët që intervenuan nuk kishin mjete mbrojtëse kundër virusit, si maska dhe doreza.Pas këtij incidenti në rrjetet sociale kishte mjaft reagime të cilët nuk arsyetonin ngjarjen për shkak të numrit të madh të policëve që intervenuan në arrestimin e të miturit. Nga MPB akoma nuk ka një sqarim për ngjarjen në fjalë.

https://facebook.com/story.php?story_fbid=3666053540076440&id=100000154913140
- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img