E mërkurë, 21 Shkurt, 2024
spot_img

Muharremi: Për 52 minuta i leni me barë 52 femra.

- Advertisement -spot_img

Kanditati i cili pretendon të hyjë në garë për president të Maqedonisë Veriore sonte në profilin e tij në facebook ju është drejtuar përkrahësve dhe votuesve të vet me një video live duke komunikuar dhe duke ju treguar për programin e tij politik.

Në komentet e ndjekësve të tij shifet qartë se ka miqësi të mirë me shum persona të nacionaliteteve të ndryshme ndërsa një komentues e ka kritikuar për gjuhën shqipe që nuk di ta flasë mirë, sikurse edhe për qytetin e Kërçovës që e quajti Kiçevo.

Kanditati i cili pretendon të bëhet kryetar i Maqedonisë ka gjetur një kafene për tju drejtuar përkrahësve të tij drejtëpërdrejtë në facebook dhe mbase punëtorët e kafenesë e sugjërojnë të largohet pasiqë duhet ta mbyllin lokalin ai e jep edhe mesazhin bombë i cili thotë: edhe 52minuta kohë për të dhënë nënshkrimin tuaj që un të futem në garë, keni kohë 52minuta, për 52 minuta i leni me barrë 52 femra nëse ja nisni ti punoni tani.

Në vazhdim e keni videon e plotë ku mund ta shikoni dhe të vlerësoni kush është Lirim Muharremi nga Struga dhe pse tenton të hyjë në garë për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

https://facebook.com/story.php?story_fbid=117934989351395&id=100034046835696
- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,220AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,220AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img