Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të shënoj ulje në vend. Gjatë ditës së sotme koha do të jetë me vranësira dhe kohë pas kohe do të ketë shi.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 2 deri 4℃ me rreshje të vogla. Ndërsa temperatura maksimale gjatë ditës do të arrijë në 6℃ me rredhje të shiut dhe frymë.

/Gurra.mk

BurimiGurra.mk
Artikulli paraprakRrjetet sociale më të përdorura në botë gjatë muajve janar-shkurt të 2019-tës
Artikulli tjetërLamborghini planifikon modelin e katërt