E diel, 21 Prill, 2024
spot_img

Moti sot në Maqedoni

- Advertisement -spot_img

Moti sot në Maqedoni do të shënoj ulje në vend. Gjatë ditës së sotme koha do të jetë me vranësira dhe kohë pas kohe do të ketë shi.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 2 deri 4℃ me rreshje të vogla. Ndërsa temperatura maksimale gjatë ditës do të arrijë në 6℃ me rredhje të shiut dhe frymë.

/Gurra.mk

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,260AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img