E premte, 21 Qershor, 2024
spot_img

Kush e rrëmbeu Kejvina Kthellën!?

- Advertisement -spot_img

Sot në orët e hershme të mëngjesit nga disa persona të maskuar rrëmbehet modelja Kejvina Kthella njofton portali Gurra.mk.

Nga informacionet që posedojmë bëhet fjalë për persona të njohur ndërsa gjurmët që kanë lënë pas është vetura Range Rover dhe Mecedes-Benz që janë të njohura për policinë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet modelja duke publikuar pamje nga rrëmbimi.

Më poshtë ju sjellim pamjet ekskluzive nga rrëmbimi i Kejvina Kthella

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img