E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Çka po zihet në BDI!

- Advertisement -spot_img

Që nga krijimi i qeverisë LSDM-BESA dhe BDI paknaqësitë që shfaqën një pjesë e anëtarëve rë BDI-së akoma vazhdon. Këtë e dëshmoj edhe mbledhja e fundit e kryesisë që e thiri kryetari i kësaj partie Ali Ahmeti ku disa degë e refuzuan ftesën e kryetarit.

Sot në profilin personal kryetari i komunës së Sarajit njëherit edhe anëtarë i këshillit qëndror të BDI-së, ka postuar një fotografi me zyrtarë të lartë të BDI-së të cilët janë të pakënaqur me politikat e Ali Ahmetit.

Siç e dijmë tashmë BDI-ja po pregaditet për kongresin e ardhshëm dhe ndoshta pregaditjet kanë filluar shum më herët.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img