E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Komuna e Sarajit në shënjestër të Koronavirusit

- Advertisement -spot_img

Ditëve të fundit po flitet për zbutjen e masave nga ana e qeverisë dhe heqjen e orës policore si dhe kthimin e jetës normale në menyrë graduale.

Mirëpo shqetësues është fakti se në komunën e Sarajit gjegjësisht në fshatrat që gravitojnë në këtë komunë sipas informatave të institucioneve shëndetsore numri i të prekurve nga virusi korona ka aritur në 25.

Nga kjo komunë kanë dalë me komunikatë zyrtare që tu përmbahen rekomandimeve të institucioneve shëndetësore dhe qeverisë dhe mos bëjnë panik por të kujdesen për shëndetin e tyre dhe përsonave tjerë.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img