E enjte, 30 Maj, 2024
spot_img

Hapen hotelet dhe objektet gastronomike.

- Advertisement -spot_img

Alsat mëson se qeveria tashmë ka vendosur për hapjen e hoteleve dhe objekteve gastronomike. Vendimi pritet të kalon sot në seancën e qeverisë në ora 16:00.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,300AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,300AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img