Hapen hotelet dhe objektet gastronomike.

Alsat mëson se qeveria tashmë ka vendosur për hapjen e hoteleve dhe objekteve gastronomike. Vendimi pritet të kalon sot në seancën e qeverisë në ora 16:00.

BurimiTetovaSot
Artikulli paraprakKomuna e Sarajit në shënjestër të Koronavirusit
Artikulli tjetërBundesliga vazhdon edhe sot, luhet derbi për titullin e kampionit.