E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Hiqet ora policore, kufijtë hapen më 1 qershor?

- Advertisement -spot_img

Kufijtë e Maqedonisë së Veriut të hapen nga 1 qershori dhe të hiqet ora policore, këtë e rekomandon Komisioni për Sëmundje Infektive.

Sigurisht, rekomandimet e Komisionit duhet të pranohen nga Qeveria, e cila pritet të mbaj seancë sot në ora 16:00.

Në mbledhjen e qeverisë gjithashtu pritet të merret vendimi edhe për hapjen e hoteleve dhe objektet gastronomike. Sipas rekomandimeve nga mbledhja e sotme e Komisionit, jozyrtarisht mësohet se hapja e tyre do të nis nga dita e enjte.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img