E shtunë, 22 Qershor, 2024
spot_img

Bie borë në Prevallë.

- Advertisement -spot_img

Edhe pse jemi në stinën e pranverës në viset malore të Kosovës ende ka borë.

Borë ka filluar të bie edhe në Prevallë, njofton Klan Kosova
Mot jostabil, i vranët dhe herë-herë i shoqëruar me reshje shiu parashikohet edhe sot.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

- Advertisement -spot_img

Artikuj të ngjashëm

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

NA NDIQNI

7,235FansaPëlqeje
6,282NdjekësitNdjek
3,320AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img